Ekskluzywny pobyt w górach

Urlop to czas, w którym każdy człowiek powinien przede wszystkim solidnie odpocząć. Można to zrobić na wiele różnych sposobów, aczkolwiek większość marzy o pobycie w jakimś atrakcyjnym miejscu, w którym nie trzeba będzie nic robić.

Spełnieniem tych marzeń są niewątpliwie Elkowe Domki w Zakopanem. Otaczająca natura, cisza, spokój i tętno żyjącego przez całą dobę miasta. Dwie rzeczywistości scalające się w jednym otoczeniu, w jednym miejscu, w jednej miejscowości. Oferta noclegowa Zakopanego oczywiście nie może być ograniczana wyłącznie do tych obiektów, aczkolwiek to właśnie one pozwalają prawdziwie wypocząć, zrelaksować się i nabrać sił. Tu się przyjeżdża po to, aby zażyć wolności, aby nie musieć się niczym martwić. Otaczająca natura jest doskonałym uzupełnieniem doskonałych warunków stworzonych w obiektach wykonanych z drewnianych bali. Daje to poczucie bliskości natury, pozwala stworzyć wyjątkową atmosferę, a poza tym również doskonale współgra z otaczającymi górami.

elek01

Drewniane domki, których w ofercie jest aż pięć, są kompleksowo wyposażone, przeznaczone na określoną ilość osób. Wygodne łazienki, wygodne łóżka, nastrojowy kominek w salonie, miejsce na grilla, na zaparkowanie samochodu.

W pełni wyposażona kuchnia lub aneks kuchenny, dostęp do internetu, chociaż i od tego dobrze jest czasem odpocząć. To wszystko zapewnione jest w owych Elkowych Domkach. Sezon w tym miejscu trwa przez cały rok. Nie ma więc żadnej sezonowości, a jedynym ograniczeniem może być po prostu brak wolnych terminów w dacie, w której planujemy nasz urlop. Rezerwacją warto zatem zainteresować się znacznie wcześniej z uwagi na to, że są to przykładne obiekty noclegowe położone u stóp Tatr, w których odpoczynek jest zagwarantowany.

elek04

Wszelkie kwestie związane z przyjrzeniem się szczegółom wyposażenia, szczegółom oferty jak również możliwości zarezerwowania któregoś z domków z bali są dostępne na stronie internetowej domki Zakopane. Wybór tych obiektów to przysłowiowy strzał w dziesiątkę.