Płytki ścienne nie muszą być monotonne i jednolite

salon-03

Chociaż początkowo można je przeoczyć, płytki łazienkowe są tak samo ważne, jak płytki podłogowe w salonie czy przedpokoju, jeśli chodzi o renowację domu. Wybór płytek łazienkowych nie jest łatwym zadaniem, ponieważ każdy właściciel domu powinien wziąć pod uwagę kilka czynników przed wyborem najbardziej odpowiedniego rodzaju płytki. Dzięki ogromnej liczbie dostępnych obecnie wzorów, kolorów, rozmiarów i materiałów, z jakich wykonane są płytki ścienne i podłogowe, właściciele domów mogą czuć się nieco przytłoczeni różnorodnością wyborów.

Oryginalne płytki ścienne Paradyż Nightwish

Płytki ceramiczne świetnie nadają się do łazienek i wszelkiego rodzaju podłóg, są one nie tylko trwałe i funkcjonalne, ale również znacznie poprawią ogólną estetykę twojej łazienki. Płytki na ściany i podłogi znajdziemy nie tylko w odcieniach neutralnych, ale również odważnych i oryginalnych, jak czarny, niebieski, czerwony, pomarańczowy. Znajdziemy również z łatwością płytki ceramiczne imitujące drewno, kamień czy marmur, a także w geometryczne wzory czy o ciekawych kształtach. Obecnie mamy w sprzedaży tak ogromny wybór różnorodnych rodzajów płytek do wykończenia pomieszczeń, że z pewnością każdy bez problemów dobierze je do własnych potrzeb, gustu czy stylu i wystroju wnętrza.

salon-02

Płytki z geometrycznymi wzorami to najnowszy trend w projektowaniu wnętrz łazienkowych. Płytki takie są dostępne we wszystkich kształtach, rozmiarach i teksturach, z bardziej popularnymi, takimi jak kwadratowe, prostokątne czy sześciokątne płytki. Geometryczne wzory są albo układane przez kontrastujące dwie różne kolorowe płytki, albo przy użyciu tych z tymi samymi geometrycznymi wzorami. Oryginalne płytki niewątpliwie podnoszą estetykę każdej łazienki, która z pewnością przyciągnie spojrzenia i zainteresowanie.

Jeśli szukasz oryginalnych płytek w niecodziennych kolorach i ciekawych fakturach, paradyż nightwish to z pewnością odpowiednie rozwiązanie. To prostokątne, matowe płytki ścienne, które będą stanowiły ciekawą dekorację każdego pomieszczenia.