Wielka Krokiew w Zakopanem – ale gdzie nocleg?

tatry-2029265_1280

Nie trzeba nikomu przedstawiać tej najsłynniejszej skoczni narciarskiej w Polsce? Znana jest od bardzo dawna, kiedy to jeden z naszych największych skoczków narciarskich zdobywał tam tytlu. To były wspaniałe czasy wtóre odeszły w zapominanie, ale skocznia jest i nadal nasi zdobywają na niej laury.

To, dlatego jeśli będziemy chcieli pojechać do Zakopanego to warto znaleźć czas na to żeby udać się właśnie w to miejsce. Przypadnie nam do gustu i na pewno będziemy bardzo zadowoleni, że tam jesteśmy. Wjedziemy na górę i zobaczymy jak świat wygląda z perspektywy skoczka. Nie jest to takie łatwe do wykonania jak nam się wydaje.

 

Na górze trzeba mieć sporo odwagi żeby zjechać, skończyć i jeszcze wylądować. To sport dla odważnych. Wiele osób wjeżdżając tam ma zawroty głowy, a co gdyby im jeszcze zapiąć narty i musieliby zjechać? O tym lepiej byłoby nie myśleć. Zimą w styczniu odbywają się tam zawody Pucharu Świata, dlatego można w tym czasie zarezerwować sobie nocleg. Na własne oczy zobaczymy najlepszych skoczków z całego świata.

tatry-1385012_640

Gdzie spać w Zakopanem?

Wybór różnych miejsc do spania jest bardzo duży, ale my, jeśli chcemy mieć komfortowe warunki to warto zarezerwować sobie domki. Wybór domków jest bardzo duży, dlatego czy jedziemy w czwórkę czy w szóstkę to znajdziemy dla wszystkich miejsce do spania. Ceny domków są bardzo niskie, dlatego warto się na nie zdecydować. Ten klimat i zapach w drewnianym domku to będzie coś, co na pewno nam się bardzo spodoba.

tatry-1491609_1280

Domki mają wszystko, co jest nam potrzebne do zamieszkania od zaraz. Można poczuć magię Zakopanego i można będzie czuć się tam po prostu wspaniale. Takie domki drewniane w bardzo niskich cenach znajdziemy na domki Zakopane. Na tej stronie mamy najpopularniejsze domki w Zakopanem, dlatego warto się taką ofertą zainteresować. Wtedy przekonamy się, że nic lepszego nie znajdziemy. Najlepsza lokalizacja, najlepsze wyposażenie to tylko niektóre z atutów tych domków, dlatego trzeba się z tą ofertą zapoznać.